Відпочинок у Чорногорії

У Чорногорії немає висячих садів або Храму Артеміди, але природних багатств більш ніж достатньо для проведення чудового відпочинку. Лазурне море біля берегів Чорногорії має соковитий, пронизливо-бірюзовий колір, особливо в лагунах маленьких пляжів. Ви вважаєте, найкращі пляжі в Європі знаходяться на Канарах? А ось міжнародний конкурс в Ніцці присудив це горде звання чорногорському пляжу в Бечичі. Найширший піщаний пляж в оточенні олив і мандаринових дерев, м'який клімат, престижні готелі Чорногорії, найчистіше у всій Адріатиці море – тут є все для незабутнього відпочинку.
Поняття '' фаст-фуд '' для чорногорців абсолютно чуже, тут не прийнято вживати напівфабрикати, і багато готелів Чорногорії відрізняє саме дуже хороша кухня.
Незважаючи на назву країни, гори зовсім не чорні – швидше білясті, через високий вміст вапняку. Чорними вони виглядають тільки після заходу сонця або через численної соковито-зеленої флори. Багато чорногорських районів і національних парків мають статус заповідної зони під невсипущим оком ЮНЕСКО – не так-то багато існує куточків на планеті з недоторканими природними багатствами. Одна з найвищих гір – Ловчен, на ній розташований мавзолей відомого чорногорського поета. Cербію, Чeрногорію і Албанію з гори Ловчен видно як на долоні.
Тут знаходиться найбільший і фантастично красивий каньйон в Європі – Тара. Сміливці можуть спуститися по Тарі на рафтингу, гурмани можуть обмежитися вечерею на вогнищі – відмінні спогади гарантовані!
Монастирів, церков і храмів в Чорногорії – хоч греблю гати, а монастир Острог – один. Це національна святиня, що дарує зцілення і порятунок. Монастир цей не найдавніший, зате найвищий, близько 900 метрів над рівнем моря. Приголомшливо мальовниче місце і чудодійна енергетика монастиря привертають безліч парафіян.
Відпочинок в Чорногорії вам безсумнівно захочеться повторити, як мінімум заради того, щоб знову насолодитися цим мальовничим куточком Всесвіту.

Ми завжди на зв'язку!

Тел: (044) 331-12-77

Тел: (067)923-23-90(WhatsApp) (Viber)

Тел: (063)577-12-12 (Viber)

Тел: (067)409-36-64 (WhatsApp) (Viber)

Email: tourofis@ukr.net

Час роботи:
Пн - Сб: (8:00-19:00)
Вс: (Вихідний)

Ми в соц мережах:
Sample image

Пошук турів

Joomla day

Екскурсійні тури

Joomla day

Гарячі тури

КНОПКА
X

Отправить запрос