Угорські етюди

"Багато хто, навіть бувалі туристи, просто не здогадуються, наскільки приваблива Угорщина. Тут є все – і красивий Будапешт, і цілющі джерела на термальному курорті Мішкольц-Тапольца, і дуже смачна кухня. Угорщина – батьківщина оперети, запального чардиша і знаменитого вина «Токай».
Знайомство з Угорщиною краще почати з візиту на унікальний термальний курорт і печерну купальню Мішкольц-Тапольца. Особлива привабливість єдиної в своєму роді в Європі водолікувальної купальні полягає в тому, що вона розташована в природних, вимитих за тисячоліття термальними водами, печерах.
Недалеко від Мішкольц-Тапольца знаходиться старовинне місто Єгер – перлина бароко, казкове царство дивовижних червоних вин і барвистих квітів. В Єгері розташовується гордість угорських виноробів – Долина Красунь, що складається з великої кількості винних погребів (понад 200). Самим знаменитим вином в тутешніх краях є «Бича кров» – червоне вино з колоритним насиченим смаком. Походження назви цього історичного винного «заповідника» та знаменитого напою, а також біографія винної долини – загадкові. Розгадати загадку Ви зможете тільки після того, як продегустуєте Єгерської вина і скуштуєте угорські страви.
У Будапешта багато імен – "східний Париж", "місто мостів", "перлина Дунаю". Дунай – найпрекрасніша пам'ятка Будапешта. Найкрасивіші, імпозантні будівлі столиці знаходяться на його берегах. Ввечері можна насолодитися круїзом по Дунаю. З борту корабля, завдяки вечірньому освітленню, місто виглядає зовсім по-іншому і справляє фантастичне враження: і Парламент, і гора Геллерта, і Королівський палац, і мости – все виглядає дуже гарно!
Сентендре – це справжнє місто-сувенір. До речі, кажуть, що сама Мадонна замовляє собі шкіряні вироби саме в Сентендре.
Це далеко не все, чим здатна здивувати і закохати в себе Угорщина. Відкрийте для себе нові грані цієї незвичайної країни!

Ми завжди на зв'язку!

Тел: (044) 331-12-77

Тел: (067)923-23-90(WhatsApp) (Viber)

Тел: (063)577-12-12 (Viber)

Тел: (067)409-36-64 (WhatsApp) (Viber)

Email: tourofis@ukr.net

Час роботи:
Пн - Сб: (8:00-19:00)
Вс: (Вихідний)

Ми в соц мережах:
Sample image

Пошук турів

Joomla day

Екскурсійні тури

Joomla day

Гарячі тури

КНОПКА
X

Отправить запрос