Домінікана

Тропічні ліси, водоспади, бірюзові хвилі і безкрає, чисте небо. Перша асоціація з Домініканою - нескінченні пляжі дивовижної краси: з білосніжним піском, розкидистими пальмами, ласкавим морем - неодмінними атрибутами тропічного раю. Але це зовсім не єдине, чим країна захоплює мандрівників. Тут множина гідних уваги пам'яток: архітектура, що увібрала в собі острівні традиції і риси європейських стилів, національні парки із запаморочливою природою. Столиця - спекотливий Санто-Домінго, батьківщина еталонних сигар. Домінікана живе в ритмах бачати і сальси, запрошуючи усіх бажаючих поринути в життєрадісну атмосферу світу, де щодня - як маленьке свято.
Географія
Домініканська Республіка займає дві третини острова Гаїті (центральну і східну частину), який знаходиться в центрі Карибського архіпелагу, є другим за величиною островом архіпелагу після Куби. Територія 48 кв. км. На півночі і сході омивається хвилями Атлантичного океану, на півдні - Карибського моря. Межує з державою Гаїті. Найближчі сусіди Домініканської Республіки - Куба на північному заході, Ямайка на заході і Пуерто-Ріко на сході. Це переважно гірська країна. Гори покриті густими вічнозеленими лісами з цінними породами дерев. Найвища гірська вершина - Піко Дуарте - 3 174 м.
Клімат
Тропічний пасатний, морський. Середньомісячні температури на низовинах коливаються слабо - від +25 до +27 градусів. Найтепліший місяць - серпень (до +31 градуса), але морські вітри, що дують з північного сходу, пом'якшують жару і в цей час. "Найхолодніший" - січень (близько +22 градусів). Для місцевого клімату характерна висока вологість - від 65% до 80%. Сезон дощів триває з травня по серпень-вересень, коли тропічні повітряні маси приносять на острів потужні зливи. Особливо сильні дощі в липні-серпні, коли через територію острова проходять тайфуни. Також можливі часті, але короткі зливи в листопаді-грудні.

Ми завжди на зв'язку!

Тел: (044) 331-12-77

Тел: (067)923-23-90(WhatsApp) (Viber)

Тел: (063)577-12-12 (Viber)

Тел: (067)409-36-64 (WhatsApp) (Viber)

Email: tourofis@ukr.net

Час роботи:
Пн - Сб: (8:00-19:00)
Вс: (Вихідний)

Ми в соц мережах:
Sample image

Пошук турів

Joomla day

Екскурсійні тури

Joomla day

Гарячі тури

КНОПКА
X

Отправить запрос