Єгипет

Відкрийте дивовижний і унікальний підводний світ коралових рифів. Єгипет - країна, в якій літо круглий рік, Єгипет - країна, в якій не буває зими. Хто не був в Єгипті - не знає, що таке море, сонце, пісок, пустеля... не знає, що таке справжній відпочинок, не знає, як це здорово - вирватися в літо посередині зими! Єгипет - чарівна країна. Це батьківщина однієї з найдревніших цивілізацій, яка зробила колосальний вплив на розвиток світової культури. Велика кількість історичних пам'ятників світового рівня, екзотична природа, непоганий сервіс - усе це робить Єгипет надзвичайно привабливим для мандрівників.
Географія
Сьогоднішній Єгипет - найбільша арабська країна, розташована на північному сході Африки. Частина його території - Синайський півострів - знаходиться в Азії. Межа між двома континентами проходить по Суецькому каналу. Площа країни складає 1 001 449 кв. км, з них 96% займає пустеля і лише 4% - оброблювані землі по берегах Нілу. На півночі, країну омиває Середземне море, на сході – Червоне. П'ять основних видів ландшафту визначають географічну картину: долина Нілу, дельта Нілу, Аравійська пустеля (15 000 років тому її покривали тропічні ліси), Лівійська пустеля і Сінай.
Клімат
На узбережжі Середземного моря в Єгипті клімат субтропічний, на іншій території - тропічний пустинний. Влітку жарко. З травня по вересень температура повітря в Каїрі вдень, складає приблизно 35-40 градусів тепла, з грудня по лютий +20-25 градусів. На півдні країни тепліше, ніж на березі Середземного моря. Взимку вночі прохолодно. В цілому нічна температура градусів на десять нижче, ніж вдень. Найтепліший час: з липня по жовтень. Любителям екстремальних відчуттів можна порекомендувати Єгипет в липні або серпні. Особливо Луксор, де в долині Царів, може бути жарко до ознобу. З жовтня температура повітря в країні стає цілком комфортною.

Ми завжди на зв'язку!

Тел: (044) 331-12-77

Тел: (067)923-23-90(WhatsApp) (Viber)

Тел: (063)577-12-12 (Viber)

Тел: (067)409-36-64 (WhatsApp) (Viber)

Email: tourofis@ukr.net

Час роботи:
Пн - Сб: (8:00-19:00)
Вс: (Вихідний)

Ми в соц мережах:
Sample image

Пошук турів

Joomla day

Екскурсійні тури

Joomla day

Гарячі тури

КНОПКА
X

Отправить запрос