Емірати

Незвичайні міста з хмарочосами та арабськими палацами. Об'єднані Арабські Емірати - перше, що приходить в голову при згадці про країну – це краса, пишнота і багатства цієї федерації. Пейзажі, що розстилаються перед глядачем і сучасні готелі класу люкс, білосніжні піщані береги, які омиває яскраво блакитна, прозора вода. ОАЕ в рівній мірі як країна для туристів, так і країна, куди приїжджають займатися комерційними питаннями. Тут зі значно наростаючими темпами розвиваються галузі нафтовидобувної і нафтогазової економіки. Емірат - це форма правління мусульманської держави. Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) містять у своєму складі сім держав (еміратів), в кожному з яких панує абсолютна монархія.
Географія
Об'єднані Арабські Емірати розташовані в східній частині Аравійського півострова на узбережжі Персидського і Оманського заток. Межує з королівством Саудівської Аравії, Катаром і Султанатом Оман. Берегова лінія має довжину близько 700 км. 600 км з цієї довжини проходять уздовж Персидського, решта 100 км - уздовж затоки Омана. Ця молода держава була заснована в результаті об'єднання шести князівств: Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Умм-Аль-Кувейн і Фуджейра 2 грудня 1971 р. В лютому 1972 р. до складу ОАЕ увійшло князівство Рас-Аль-Хайма. Столиця країни - м. Абу-Дабі.
Клімат
Клімат країни дуже жаркий і сухий (тропічний пустинний). Часто бувають піщані бурі. Середній максимум в тіні в літні місяці приблизно +40-45 градусів, але часто досягає +50 градусів. Температура взимку: днем +20-23 градусів, вночі холодніше, але заморозки - явище виключно рідкісне. Опади нерегулярні, переважно з листопада по травень, річна норма приблизно 100 мм. Температура води коливається в діапазоні від +15 градусів взимку і до +35 градусів влітку. Незважаючи на несприятливий для флори пустинний клімат, в Дубаї відкритий найбільший у світі парк кольорів.

Ми завжди на зв'язку!

Тел: (044) 331-12-77

Тел: (067)923-23-90(WhatsApp) (Viber)

Тел: (063)577-12-12 (Viber)

Тел: (067)409-36-64 (WhatsApp) (Viber)

Email: tourofis@ukr.net

Час роботи:
Пн - Сб: (8:00-19:00)
Вс: (Вихідний)

Ми в соц мережах:
Sample image

Пошук турів

Joomla day

Екскурсійні тури

Joomla day

Гарячі тури

КНОПКА
X

Отправить запрос