Індія

Численні культурні цінності і неповторна архітектура. Індію - країна, в якій є все: пустелі і джунглі, очеретяні халупи і палаци махараджей, убогі жебраки і респектабельні бізнесмени, жорстоке пуританство і цілі квартали "червоних ліхтарів", заборонена, але понині жива кастова система і державний устрій, що залишився від англійців-колонізаторів. Величні Гімалаї і таємничий Тібет, священна річка Ганг і тропічні ліси Західних Гат, десятки морських курортів і "золотий трикутник", численні пам'ятники минулих віків і величезна кількість музеїв - усе це складає національну гордість країни.
Індія - це величезний музей під відкритим небом, де кожен може доторкнутися до тисячолітньої старовини, побачити світові шедеври архітектури і за декілька годин спуститися із засніжених Гімалаїв до жарких тропіків.
Географія
Індія розташована в Південній Азії, переважно на півострові Індостан. На півночі країна граничить з Китаєм, Бутаном і Непалом, на північному заході - з Пакистаном, на сході - з М'янмою і Народною Республікою Бангладеш. На сході Індія омивається Бенгальською затокою, на заході - Аравійським морем, на півдні - Індійським океаном. Протяжність Індії з півночі на південь складає близько 3 220 км, а зі сходу на захід - 2 930 км. Сухопутний кордон Індії дорівнює 15 200 км, а морська - 6 083 км. Її площа складає 3 287.3 тис. кв. км, за цим показником країна займає сьоме місце у світі. Але саме в Індії, найкрасивіші пляжі у всьому світі.
Клімат
В Індії мусонний клімат. На більшій частині території Індії виділяються три сезони: сухий холодний - з жовтня по травень (вважається кращим часом для відвідування), сухий жаркий - з квітня по червень і вологий жаркий - з липня по вересень. Найбільш сприятливий час для відвідування Індії - з жовтня по травень. Кращий час для подорожі по Індії залежить від місця, куди Ви прямуєте. Так, в різних регіонах країни різна температура.

Ми завжди на зв'язку!

Тел: (044) 331-12-77

Тел: (067)923-23-90(WhatsApp) (Viber)

Тел: (063)577-12-12 (Viber)

Тел: (067)409-36-64 (WhatsApp) (Viber)

Email: tourofis@ukr.net

Час роботи:
Пн - Сб: (8:00-19:00)
Вс: (Вихідний)

Ми в соц мережах:
Sample image

Пошук турів

Joomla day

Екскурсійні тури

Joomla day

Гарячі тури

КНОПКА
X

Отправить запрос