Іспанія

Країна солодкого вина, ласкавого сонця та величних гір. Іспанія - країна солодкого вина і ласкавого сонця, країна блакитного моря і величних гір, країна божевільних геніїв і відкритого, веселого народу. Іспанці не люблять жити завтрашнім днем, вважаючи за краще насолоджуватися сьогоднішнім, тому ніякої метушні, похмурих осіб і похмурих емоцій. У цю країну складно не закохатися, вона зігріває теплом після довгої зими, побутових проблем і робочих авралів, занурює в атмосферу свята і романтики, з новою гостротою будить давно забуті почуття, бажання відчувати життя в усіх її проявах, будить старі і народжує нові мрії, дарує натхнення творить, змінювати себе і своє життя. Іспанія - країна-пристрасть, країна-натхнення, країна, яку Ви полюбите з перших же днів.
Географія
Держава на південному заході Європи, що займає велику частину Піренейського півострова. На півночі граничить з Францією і Андоррою, на заході - з Португалією. На півночі омивається Біскайською затокою, на сході - Середземним морем, на півдні - Середземним морем і Атлантичним океаном, на заході - Атлантичним океаном. Іспанії належать декілька груп островів, найбільш значними з яких є Балеарські острови в Середземному морі і Канарські острови в Атлантичному океані, лежать на відстані більше тисячі км на південь, навпроти африканського узбережжя.
Клімат
В центрі Іспанії влітку температура впродовж дня піднімається до +30 градусів, а вночі знижується до +15 градусів. Найбільш сприятливий час для туристів з інших країн - періоди між березнем і червнем, а також з середини вересня до кінця жовтня. На узбережжі температуру регулює море, і завжди тепло. Клімат Середземномор’я Іспанії дуже м'який. Навіть взимку температура не опускається нижче відмітки в +10 градусів. Влітку температура рідко піднімається вище + 32 градуси. Пляжний сезон з червня по жовтень.

Ми завжди на зв'язку!

Тел: (044) 331-12-77

Тел: (067)923-23-90(WhatsApp) (Viber)

Тел: (063)577-12-12 (Viber)

Тел: (067)409-36-64 (WhatsApp) (Viber)

Email: tourofis@ukr.net

Час роботи:
Пн - Сб: (8:00-19:00)
Вс: (Вихідний)

Ми в соц мережах:
Sample image

Пошук турів

Joomla day

Екскурсійні тури

Joomla day

Гарячі тури

КНОПКА
X

Отправить запрос