Мальдіви

Це те місце, яке завжди асоціюють зі справжнім раєм на землі. Мальдіви - це тисяча сто дев'яносто два острови з архіпелагу Мальдів, які з радістю приймуть Вас у свої обійми. Це тропічний рай, де можна побачити бірюзові лагуни з іскристими білими берегами, теплі, прозорі води океану і коралові рифи, багаті безліччю представників флори і фауни. Цей унікальний в усіх сенсах курорт знаходиться практично на самому екваторі, що забезпечує жаркий клімат круглий рік. Унікальний і багатий підводний світ Мальдів був відкритий у кінці 1970-х років. Зараз це центр усього світового дайвінгу. А для любителів серфінгу і віндсерфінгу спеціально обладнані декілька островів, де спортсмени-екстремали можуть вдосталь потренуватися і відпочити за повною програмою.
Географія
Архіпелаг розташований у 700 км на південний захід від Шрі-Ланки, в екваторіальних водах Індійського океану, вузькою смугою тягнеться острівна держава Мальдіви. Протяжність архіпелагу з півночі на південь - 820 км, зі сходу за захід - 120 км. Загальна територія разом з сушею і морем складає близько 90 тис. кв. км. Свою назву Maldives архіпелаг дістав із-за палацу султана, розташованого на головному острові: від санскритського "mahal", - "палац", і "diva" - "острів".
Клімат
На Мальдівах завжди тепло (близько +28-30 градусів) і волого (тропічний клімат). Хоча це і екватор, але все-таки, виділяють низький і високий сезон, в залежності від кількості дощів: високий сезон - це з грудня по березень, коли сухо і безхмарно, а низький - з квітня по жовтень, тут вже можливі дощі, проте після них все швидко висихає. Завдяки цьому, на Мальдіви можна приїжджати круглий рік. На Мальдівах дуже красива і пишна рослинність: мангрові зарості, кокосові пальми, бамбук, евкаліпт, хлібне дерево і багато інших. Кокосова пальма вважається головним деревом Мальдів, вона є державною емблемою островів.

Ми завжди на зв'язку!

Тел: (044) 331-12-77

Тел: (067)923-23-90(WhatsApp) (Viber)

Тел: (063)577-12-12 (Viber)

Тел: (067)409-36-64 (WhatsApp) (Viber)

Email: tourofis@ukr.net

Час роботи:
Пн - Сб: (8:00-19:00)
Вс: (Вихідний)

Ми в соц мережах:
Sample image

Пошук турів

Joomla day

Екскурсійні тури

Joomla day

Гарячі тури

КНОПКА
X

Отправить запрос