Таїланд

Мальовничі пейзажі гір і джунглів, сади орхідей і чарівна атмосфера. Таїланд - древня країна Сіам, оповита легендами, останніми роками став доступний для широкого кола туристів. Наших співвітчизників, комфортний відпочинок в Таїланді притягає мальовничою природою, розвиненою туристичною інфраструктурою, різними розвагами, чистими пляжами і чистим морем, а також спрощеною системою в'їзду. Найпопулярнішими пляжними курортами Тайланда є Бангкок, Паттайя, Краби, Хуахин, Ча-ам, Районг, острови Пхукет, Чанг, Пхі-Пхі, Самет і Самуі. Тут Таїланд пропонує готелі різного рівня комфортності з власними пляжами, нічні клуби і масажні салони. Але Таїланд - це не лише море і сонце, а країна з древньою культурою і звичаями, яка зуміла зберегти свою самобутність, пам'ятники архітектури і храми.
Географія
Таїланд розташований в Південно-східній Азії на півострові Індокитай, омивається водами Андаманського моря на південному заході і Сіамської затоки на південному сході. Його контури нагадують голову слона і нерідко самі тайці називають Таїланд "країною слона", а королівським символом є білий слон. Загальна площа території - 513 115 кв. км, що приблизно дорівнює території Франції. Столиця Таїланду - Бангкок (по-тайскі "Крунг Теп" - "Місто ангелів"), є найбільшим містом країни.
Клімат
Майже увесь Таїланд знаходиться в субекваторіальному поясі, у вологих тропіках, що і обумовлює високу середньорічну температуру - +28 градусів, у поєднанні з мусонним кліматом. Впродовж року у Бангкоку температура змінюється від +35 градусів в квітні до +17 градусів в грудні. Тривалість сезону дощів від 6 до 8 місяців. У Таїланді три основні пори року: жаркий, сезон дощів і холодний. У холодний період (листопад - лютий) середньомісячна температура у Бангкоку падає до +25 градусів, а на півночі країни - до +20 градусів, тоді як в жаркий - досягає +30-35 градусів і вище. Тому, рекомендується носити одяг легкий, не синтетику, а бавовну.

Ми завжди на зв'язку!

Тел: (044) 331-12-77

Тел: (067)923-23-90(WhatsApp) (Viber)

Тел: (063)577-12-12 (Viber)

Тел: (067)409-36-64 (WhatsApp) (Viber)

Email: tourofis@ukr.net

Час роботи:
Пн - Сб: (8:00-19:00)
Вс: (Вихідний)

Ми в соц мережах:
Sample image

Пошук турів

Joomla day

Екскурсійні тури

Joomla day

Гарячі тури

КНОПКА
X

Отправить запрос