Туреччина

Чисте море і цікаві екскурсії, унікальний і сприятливий клімат. Тисячолітня історія Туреччини надає особливу чарівність її культурним пам'яткам. Дивовижні античні пам'ятники, ласкаве море і тепле сонце, зелені заповідники, де криються представники рідкісної флори і фауни - усе це зробить будь-який відпочинок воістину незабутнім. Туреччина розташована на території Малої Азії і невеликою своєю частиною в південно-східній Європі, тому це місце унікального поєднання східних традицій і європейської культури. Славиться гостинністю, особливим затишком і прекрасним сервісом. Саме Туреччина може похвалитися тривалим купальним сезоном. Але одним з головних достоїнств Туреччини - її культурно-історичні пам'ятники, на які необхідно подивитися навіть людям, що побували в Елладі або Китаї. Туреччина - це країна, в якій, мабуть, найпопулярніший курорт.
Географія
Туреччина – міжконтинентальна країна. Велика частина її території знаходиться в Азії (Анатолія на п-ове Мала Азія), а менша - в Європі (східна Фракія). Ці частини розділені протокою Дарданелли, Мармуровим морем і протокою Босфор, які мають важливе стратегічне значення і утворюють водний шлях, що сполучає Чорне море з Середземним. Площа Туреччини складає 783 562 кв. км. Із заходу країна омивається Егейським морем, з півночі - Чорним морем і Середземним морем - з півдня. На сході країни переважає гірський рельєф, тут же протікають річки Євфрат і Аракс, і знаходиться найвища точка країни - гора Арарат (5 137 м).
Клімат
Погодні умови в різних частинах країни відрізняються і залежать від близькості морів або переважання гірського рельєфу. Так, клімат внутрішньої частини Анатолії - континентальний, в Стамбулі - м’якіший. Для морських узбереж характерний теплий і вологий середземноморський і помірно-морський клімат, а на південному сході він жаркий пустинний. Середня температура в липні складає +30 градусів, в січні - +23 градуси (але в деяких районах в літні місяці може перевищувати +40 градусів).

Ми завжди на зв'язку!

Тел: (044) 331-12-77

Тел: (067)923-23-90(WhatsApp) (Viber)

Тел: (063)577-12-12 (Viber)

Тел: (067)409-36-64 (WhatsApp) (Viber)

Email: tourofis@ukr.net

Час роботи:
Пн - Сб: (8:00-19:00)
Вс: (Вихідний)

Ми в соц мережах:
Sample image

Пошук турів

Joomla day

Екскурсійні тури

Joomla day

Гарячі тури

КНОПКА
X

Отправить запрос